Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB

Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB
  • Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB
  • Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB
  • Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB
  • Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB
  • Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB
  • Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB
  • Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB

Balanční deska MFT Challenge disk s připojením k počítači přes USB vám přináší nové možnosti do vašeho cvičení. Posiluje svaly a klouby, zlepší držení těla. Software a USB kabel je součástí balení. Více informací

 není skladem 
7 990
6 603 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
MFT
Kód výrobku:
8005
Katalogové číslo:
A01-304
EAN:
9120023460443
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Nová výzva, která vás zaručeně rozhýbe!


Challenge disk přináší nový pohyb do Vašeho cvičení. A ť už doma nebo v kanceláři, nyní můžete posilovat své tělo zcela bez námahy. Pouhých 10 minut denně vám přinese fantastické výsledky – odezva a sebehodnocení Vás motivují k pravidelnému cvičení.Rádi byste udělali více pro své tělo, ale máte problém s motivací? Proč nezkusit Body Teamwork® s dokonalou zpětnou odezvou? Nový trénink je dobrý pro vaši postavu, systematicky zdokonaluje koordinaci, zajistí zdravá záda a klouby, zlepší koncentraci a fyzičku.


Inteligentní trénink s odezvou (Inteligent Training with Feedback)

Počítačový rychlotest vyhodnotí vaši aktuální pozici. Poté pouze zvolte svou osobní tréninkovou úroveň a obdržíte průběžné informace týkající se vašich pohybů. Posilování nikdy nebylo jednodušší a jako bonus k obyčejnému cvičení si můžete zahrát 6 různých her. Vlastní trénink se stane pouze „vedlejší záležitostí“.Body-Teamwork® pro posílení vnitřního kosterního svalstva (….for strong appearance)


Body Teamwork® se zpětnou vazbou šetří čas a skvěle zapadá do dnešního života plného stresu. Je dobrý pro vaši postavu, posiluje svaly a klouby, zlepší držení těla. Vhodný také jako zábava pro děti. Pojďme se hýbat společně!Vaše osobní benefity

Posílí Vaše záda

Cvičením posílíte vnitřní hladké svalstvo, které obyčejnými cviky němůžete zasáhnout – přičemž není zatěžována vaše páteř. Projděte životem se správným držením těla a budete vypadat lépe!


Udrží vaše klouby zdravé

Body Teamwork® také posílí malé svaly, které obklopují a chrání klouby. Předchází vymknutí a dalším problémům spojeným s klouby. Vaše pohyby budou rychlejší, sníží se riziko zranění při sportu a pádů ve vyšším věku.


Zefektivní váš výkon při sportu i práci

Správně koordinované svaly vám umožní přesné pohyby a vyžadují méně energie. Díky tomu se zlepší hodnota vaší síly, vytrvalosi, pohyblivosti a rychlosti. Body Teamwork® zvýší váš výkon při různých sportech jako například golf, běhání, Nordic Walking, pěší turistika, sjezdové lyžování, běh na lyžích a míčové sporty.


Zvýší soustředění a kreativitu

Díky Body Teamwork® se bude cítit více odpočatí, kreativnější a soustředěnější. Můžete toho využít třeba v práci. Systematicky prokládejte své přestávky cvičení na Challenge disku.


Body Teamwork® s Challenge diskem ...

je snadné se na něm naučit cvičit a užijete si mnoho zábavy.

motivuje Vás k pravidelnému cvičení. Zpětná vazba umožňuje cvičení na různých úrovních obtížnosti a vždy vám nabídne nové výzvy.

nabízí viditelné pokroky.

je nejinteligentnějším koordinačním cvičením. Díky funkci zpětné vazby vždy znáte svůj aktuální stav.

vyžaduje velmi málo času. S pouze 10-ti minutovým cvičením dosáhnete velmi dobrých výsledků!

je snadné začlenit jej do každodenního života. Posilovat můžete doma i v kanceláři. Challenge disk je jednoduché přenášet i uschovávat.

počítačové hry se pro zdraví stávají prospěšnými. Různé hry přináší nové pohyby do Vašeho cvičení. Vaše koordinace se zlepší a to zcela neúmyslně.


MFT Disky

Inteligentní posilovací zařízení pro maximální efekt

Naklánění nestabilních povrchů musí být rychle vybalancováno systematickými pohyby – dokonalá simulace každodenních pohybů. Již po prvních dnech od zahájení cvičení můžete pozorovat výsledky. Posilování s MFT Disky je zábava a poznáte nový pocit uvědomění si vlastního těla. Můžete s nimi posilovat kdekoli, ať už doma, v práci nebo v tělocvičně.S Challenge diskem můžete velmi snadno udělat něco pro své tělo doma nebo i v práci. Sebehodnocení, funkce zpětné odezvy a hry Vás motivují cvičit pravidelně. Posilováni je také skvělou zábavou pro děti!“

(Dr. Christian Raschner, Department of Sports Science, University of Innsbruck)


Parametry

MFT: MFT

Balanční deska: Balanční deska

Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB

Uživatelská recenze produktu Balanční deska MFT CHALLENGE DISC USB

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů