Balanční deska MFT FIT DISC

Balanční deska MFT FIT DISC

Balanční deska MFT Disc FIT. Svoboda pohybu! Výborné pro domácí cvičení. Součástí balení je instruktážní DVD. Více informací

 Skladem v eshopu
3 590
2 967 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
MFT
Kód výrobku:
7002
Katalogové číslo:
A01-300
EAN:
9120023460191
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Fit Disc MFT předchází poranění v oblasti páteře, kotníků a pomáhá je léčit. Výborné nejen pro domácí cvičení, ale i pro rehabilitační cvičení či skupinové cvičení ve fitness centrech.

Máte problémy se zády nebo s klouby? Příčin může být samozřejmě více, ale jedna z nejčastějších je oslabení HSS - hluboké stabilizační svaly. HSS jsou hluboko uložené svaly, které se podílejí zejména na stabilitě a správném držení těla. HSS se aktivují již při pouhé představě pohybu a připravují postavení páteře pro následný pohyb. Nezdravý styl života, sedavé zaměstnání, špatný psychický stav, nesprávné tréninkové návyky a další důvody vedou k dysfunkci a oslabení hlubokých stabilizačních svalů (HSS).

Tyto svaly nelze na běžných posilovacích strojích procvičit. Jednou z nejúčinějších metod na posílení HSS je cvičení na nestabilních plochách. MFT Disc je poslední novinkou v této oblasti.

Parametry

MFT: MFT

Balanční deska: Balanční deska

Uživatelská recenze produktu Balanční deska MFT FIT DISC

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů