Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm

Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm
  • Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm
  • Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm
  • Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm
  • Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm
  • Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm
  • Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm
  • Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm

Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm Více informací

 není skladem 
459
379 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
TUNTURI
Kód výrobku:
14TUSYO022
Katalogové číslo:
A01-794
EAN:
8717842026045
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

TUNTURI AIR STEPPER PAD ZELENÁ
S touto praktickou balanční podložkou Tunturi budete mít jistotu dobré rovnováhy a pevných svalů! Posaďte se na houpací polštářek, abyste získali správnou polohu vsedě, nebo jej použijte pro cvičení jógy vsedě či vestoje.

S tímto praktickým balančním polštářem Tunturi máte jistotu, že budete mít dobrou rovnovážnou podložku a silné svaly! Posaďte se na houpavý polštář a získejte dobrou polohu vsedě nebo jej použijte pro cvičení jógy vsedě či vestoje. Tím, že na vahadlovém polštáři sedíte nebo stojíte, vaše tělo neustále a podvědomě hledá správnou rovnováhu. Díky tomu procvičujete svaly zad a nohou a zlepšujete rovnováhu, soustředění, koordinaci a krevní oběh. Stezka Air Stepper je naplněna vzduchem a můžete ji napumpovat, jak jen chcete.

Výhody  Tunturi Air Stepper Path

- Zlepšuje rovnováhu, koncentraci, koordinaci a krevní oběh.
- Lehký, a proto se snadno přenáší
- Zlepšuje soustředění u dětí, pro které je obtížné se uvolnit
- Perfektní pro posílení svalů!

O společnosti Tunturi
Ciťte se lépe každý den. To je motto společnosti Tunturi. Naše kořeny leží ve Finsku, kde dva bratři v roce 1922 založili obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme nizozemskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na cestě za zdravým a zdatným tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Činíme tak pomocí široké nabídky kardio a silových trenažérů, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to sortiment, který se neustále rozšiřuje a zdokonaluje, s kvalitními výrobky a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte dotazy? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

Věříme, že každý má právo na kvalitní a zdravé cvičení, včetně dětí. Proto věnujeme částku z každého vašeho nákupu nadaci Fitkids. Společně tak zajišťujeme, aby děti s postižením mohly sportovat.

Najděte správnou rovnováhu. Objednejte si  Tunturi Air Stepper Path!

O Tunturi

Cítit se lépe každý den. To je motto společnosti Tunturi. Naše kořeny leží ve Finsku, kde dva bratři založili v roce 1922 obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme nizozemskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na cestě za zdravým a zdatným tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Činíme tak pomocí široké nabídky kardio a silových trenažérů, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to sortiment, který se neustále rozšiřuje a zdokonaluje, s kvalitními výrobky a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte dotazy? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

 

Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training

Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V aplikaci Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a tréninkových videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a z výrobků Tunturi maximum. Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma! a můžete si ho stáhnout z App Store a Play Store!

Přehled specifikací:
○ Průměr 33 cm.
○ Výška 9 cm
○ Včetně ruční pumpy
○ Materiál: vinyl
○ Maximální hmotnost 120 kg.
○ Hmotnost 1 kg.
○ K dispozici v různých barvách
○ Kód výrobku: Vinylová vinylová deska: 14TUSYO022
○ EAN kód: 8717842026045

Parametry

Tunturi: Tunturi

Balanční podložka: Balanční podložka

Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm

Uživatelská recenze produktu Balanční podložka TUNTURI masážní zelená ø 33 cm

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů