Běžecký pás NordicTrack Commercial 1750

Běžecký pás NordicTrack Commercial 1750

Domácí využití, nosnost trenažéru 135 kg, 3 vestavěné ventilátory, max. rychlost 22 km/h, nastavitelný sklon i tvrdost došlapu, aplikace iFit a transportní kolečka. Více informací

 Skladem v eshopu
72 990
60 322 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
NORDICTRACK
Kód výrobku:
NTL14221-INT
Katalogové číslo:
A01-983
EAN:
0043619327601
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Běžecký pás NORDICTRACK Commercial 1750

Světově proslulý výrobce velice kvalitních výrobků NORDICTRACK přichází se zcela novou řadou běžeckých pásů NORDICKTRACK Commercial 1750. Příjemně tichý motor s trvalým výkonem 3,2 kW (4.25 HP) a elektronicky nastavitelnou rychlostí v rozmezí 0-22 km/h zaujme nejednoho sportovce i amatéra. Pro maximalizaci účinnosti cvičení lze snadno upravit sklon běžeckého pásu a to v rozpětí od -3% až do 15%. Masivní rám s nosností až 135 kg, zajišťuje dlouhodobé a bezproblémové fungování trenažéru i v případě každodenní zátěže. Běžecká plocha s protiskluzovým povrchem o rozměrech 55 x 152 cm poskytuje nezbytnou univerzálnost, díky čemuž je stroj vhodný pro všechny typy postav bez ohledu na jejich výšku. Patentovaný systém odpružení „Runners Flex“ doplněný o 6 tlumičů, umožňuje individuální nastavení tvrdosti došlapu, což zaručuje komfortní běh v každé situaci. Vzhledem k perfektnímu odpružení je maximálně šetrný nejen ke skeletu, ale zejména k tolik namáhaným kloubům.

Trénink na běžeckém trenažéru NordicTrack Commercial 1750 budete mít pod kontrolou prostřednictvím tréninkového počítače s 10“ grafickým dotykovým displejem, který přehledně zobrazuje všechny nezbytné informace ohledně času, vzdálenosti, rychlosti, sklonu a spotřeby kalorií. Pro měření tepové frekvence lze poté stroj dovybavit i bluetooth hrudním pásem. Programová nabídka disponuje přednastavenými programy a kompatibilní aplikací iFit, která je zabudovaná přímo v počítačové konzoli. S nepostradatelnou aplikací iFit budete z pohodlí domova schopni cvičit s trenérem, rozšířit si tréninkové plány přes systém Google MAPS nebo se při cvičení prostě pokochat pohádkovými výhledy.

Pro snadné uskladnění lze stroj složit do praktické vertikální polohy, čímž získá úsporné rozměry 94 x 99 x 187 cm. Skládací systém disponuje pomocným tlumičem, který umožňuje snadnou manipulaci i drobnějším postavám a kontroluje opětovné bezpečné rozložení a současně i bezpečnostní pojistkou, která brání nechtěnému rozložení. Součástí trenažeru jsou 3 vestavěné manuální ventilátory, praktická transportní kolečka a zabudované reproduktory pro připojení MP3, smartphonu nebo iPodu. Běžecký pás dále disponuje i praktickým držákem na tablet a lahev s vodou.

Svépomocné sestavení trenažéru se zpravidla odhaduje na 2,5 hodiny.

Parametry

Nordictrack: Nordictrack

Hmotnost stroje (kg):: Hmotnost stroje (kg):

Sportovec (nad 120 min. denně): Sportovec (nad 120 min. denně)

Trvalý výkon motoru (HP):: Trvalý výkon motoru (HP):

Minimální sklon pásu ( °): Minimální sklon pásu ( °)

Maximální sklon pásu ( °): Maximální sklon pásu ( °)

Šířka běžecké plochy (cm):: Šířka běžecké plochy (cm):

Délka běžecké plochy (cm):: Délka běžecké plochy (cm):

Nosnost (kg):: Nosnost (kg):

Domácí: Domácí

Maximální rychlost (km/h):: Maximální rychlost (km/h):

Velikost displeje v palcích ( "):: Velikost displeje v palcích ( "):

iFIT: iFIT

Přepravní kolečka, Možnost sklopení pásu, Vyrovnání nerovností podlahy: Přepravní kolečka, Možnost sklopení pásu, Vyrovnání nerovností podlahy

Běžecké pásy: Běžecké pásy

Uživatelská recenze produktu Běžecký pás NordicTrack Commercial 1750

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů