Běžecký pás NordicTrack Commercial 2950

Běžecký pás NordicTrack Commercial 2950

Běžecký trenažér NordicTrack Commercial 2950 je rodinný stroj určený jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené osoby v domácím prostředí. Je vybavený tichým motorem s trvalým výkonem 3,13 kW (4,25 HP - "koňská síla"). Více informací

 není skladem 
99 990
82 636 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
NORDICTRACK
Kód výrobku:
NTL19221-INT
Katalogové číslo:
A01-984
EAN:
0043619351811
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Běžecký pás NORDICTRACK Commercial 2950

NORDICTRACK Commercial 2950 je běžecký pás od známého amerického výrobce domácích trenažérů a patří k top modelům, kterými se tato značka může chlubit. Pás je vybaven kvalitním a zcela tichým motorem DurX Commercial Plus s trvalým výkonem 3,13 kW (4,25 HP). Motor má velký kryt s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 22 km/h a sklon běžecké plochy od - 3 % (z kopce) až do + 15 % (do kopce) jistě uspokojí i náročné běžce. 

Masivní rám trenažéru má nosnost stroje až 135 kg a zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelném používání s každodenním provozem. Běžecká plocha má velkorysé rozměry 56 x 152 cm (šířka x délka) bude tedy vhodná nejen pro drobnější, ale klidně i robustnější postavy. Systém "WhisperQuiet" pro ještě lepší odhlučnění běžecké kurtny. Patentovaný systém 6 bodového odpružení "Flex Cushioning" zaručuje maximálně komfortní běh a šetrnost k vašim kloubům. Odpružení umožňuje nastavení tvrdosti došlapu. Můžete si vybrat zda chcete běžet pohodlně a bezpečně po měkkém povrchu nebo máte náladu na tvrdší silniční povrch.

Trénink na běžeckém trenažéru NordicTrack Commercial 2950 budete mít pod kontrolou prostřednictvím tréninkového počítače s bezkonkurečním 21,5" grafickým dotykovým displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod. Tréninková aplikace iFit je zabudovaná přímo v konzoli počítače (tablet tedy nebudete potřebovat) a díky ní máte neomezené možnosti v oblasti cvičení, s nepřeberným množstvím tréninkových programů. Aplikace vám umožní rozšířit vaše tréninkové plány přes systém Google MAPS. Tablet není součástí dodávky.

Trenažér má zabudované reproduktory pro připojení MP3, smartphonu nebo iPodu. Dále nabízí vestavěné ventilátory s manuální regulací pro ještě komfortnější cvičení. Součástí je držák na lahev s vodou nebo odkládací plocha pod konzolí. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Běžecký pás je vybaven stabilními madly s integrovanými dotykovými senzory "CardioGrip". Přesněji ale puls změřite přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHZ s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky stroje, lze jej samozřejmě samostatně dokoupit u nás).

Značkový motor s odhlučněním má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a bylo tak možné pás používat dlouhodobě při pravidelném domácím tréninku.

Pro snadné uskladnění lze stroj složit do vertikální polohy, získáte tak úsporné rozměry 106 x 99,5 x 180 cm. Pás disponuje pomocným tlumičem, který umožňuje snadnou manipulaci při sklápění pásu i ženám a zaručuje bezpečné rozložení pásu. Součástí tlumiče je také bezpečnostní pojistka, která zabraňuje nechtěnému rozložení pásu např. dětem. Pro jednoduché přemisťování je vybaven pojízdnými kolečky.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Parametry

Nordictrack: Nordictrack

Sportovec (nad 120 min. denně): Sportovec (nad 120 min. denně)

Trvalý výkon motoru (HP):: Trvalý výkon motoru (HP):

Velikost displeje v palcích ( "):: Velikost displeje v palcích ( "):

LCD displej podsvětlený barevný: LCD displej podsvětlený barevný

Nosnost (kg):: Nosnost (kg):

Maximální rychlost (km/h):: Maximální rychlost (km/h):

Minimální sklon pásu ( °): Minimální sklon pásu ( °)

Maximální sklon pásu ( °): Maximální sklon pásu ( °)

Šířka běžecké plochy (cm):: Šířka běžecké plochy (cm):

Délka běžecké plochy (cm):: Délka běžecké plochy (cm):

iFIT: iFIT

Možnost sklopení pásu, Přepravní kolečka, Vyrovnání nerovností podlahy: Možnost sklopení pásu, Přepravní kolečka, Vyrovnání nerovností podlahy

Hmotnost stroje (kg):: Hmotnost stroje (kg):

Délka stroje (cm):: Délka stroje (cm):

Šířka stroje (cm):: Šířka stroje (cm):

Výška stroje (cm):: Výška stroje (cm):

Běžecké pásy: Běžecké pásy

Uživatelská recenze produktu Běžecký pás NordicTrack Commercial 2950

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů