Běžecký pás PROFORM Sport 3.0

Běžecký pás PROFORM Sport 3.0

Běžecký pás do domácího provozu. Aplikace iFIT, 5" displej, reproduktory, motor 3 HP, max rychlost 20 km/hod, sklon do 12 %, běžecká plocha 51 x 140 cm, transportní kolečka. Nosnost 135 kg, hmotnost 89 kg. Více informací

 Skladem v eshopu
23 790
19 661 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PROFORM
Kód výrobku:
PFTL39920-INT
Katalogové číslo:
A01-981
EAN:
0043619304671
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Běžecký pás PRO-FORM Sport 3.0

PRO-FORM Sport 3.0 je běžecký trenažér pro domácí fitness, který bude vhodný pro pravidelný trénink začínajících sportovců i pokročilejších běžců. Stroj poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a masivního rámu s nosností až do 125 kg váhy cvičence. Motor s trvalým výkonem 2 HP (1,47kW), běžecká plocha o velikosti 41 x 127 cm a elektronicky nastavitelná rychlost do max 16 km/h nabídne maximální komfort při běhání. Stejně jako elektronicky nastavitelný sklon v rozmezí 0 - 10 %. Nastavení můžete provést krokově nebo už přednastavenými tlačítky na panelu PC.

Počítač má 5" vysokokontrastní displej pro sledování běžných tréninkových hodnot a snadno se ovládá. Konzole počítače dále disponuje držákem na tablet a úchopovým madlem. Zobrazované parametry jsou: rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence. Pro měření frekvence tepu je nutné si zakoupit kompatibilní Bluetooth hrudní pás, který provádí měření s přesnosti EKG. Hrudní pás je možné u nás samostatně dokoupit. Počítač nabízí celkem 16 přednastavěných cvičebných programů.

Trenažéry značky PRO-FORM umožňují využívání placené tréninkové aplikace iFIT. Aplikaci, staženou do tabletu nebo smartphonu, s běžícím pásem propojíte jednoduše přes systém Bluetooth. Fitness aplikace iFIT poskytne vašemu cvičení další rozměr s možností rozšíření tréninkových plánů přes systém Google MAPS. Získáte s ní ještě víc tréninkových map, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit dokonce můžete soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat celkové výsledky tréninků.

 Běžecký trenažer do domácího fitness

Tablet není součástí dodávky. 

Komfort a odlehčení kloubnímu systému poskytuje speciální systém odpružení "Rebound™". Díky němu můžete pravidelně a naplno běhat, aniž se musíte obávat přetěžování pohybového aparátu. Integrované 2" reproduktory umožní poslouchat při tréninku hudbu nebo mluvené slovo.

Model běžeckého pásu PRO-FORM Sport 3.0 lze složit do vertikální polohy pomoci systému SpaceSaver® Design with Pull Pin Latch a získat tak velkou úsporu místa. Rozměr po sklopení: 95 x 75 x 148 cm. Složení i manipulace jsou velmi snadné, a pokud zrovna neběháte můžete stroj snadno uložit třeba i pod postel. Ke snadnému přemísťování pomůžou transportní kolečka, která jsou součástí stroje. 

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 5 let záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Parametry běžeckého pásu PRO-FORM Sport 3.0:

Nosnost stroje: 125 kg
Hmotnost stroje: 66 kg
Způsob využití: Domácí
Maximální rychlost: 16 km/hod
Regulace sklonu: ano, elektronicky 0 - 10 %
Transportní kolečka: ano
Možnost složení stroje: ano
Uživatelsky nastavitelné programy: ano, s aplikací iFit
Měřené hodnoty: čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, tep srdce  
Měření tepu srdce: bezdratovým hrudním pásem Bluetooth
Trvalý výkon motoru: 2 HP
Maximální výkon motoru: 2,7 HP
Pohon pásu: motor
Šířka běžecké plochy: 41 cm
Délka běžecké plochy: 127 cm
Odpružení běžecké plochy: Systém "Rebound™"
Typ displeje: High Contrast Multi-Color Display
Velikost displeje v palcích: 5"
Tréninkové aplikace: iFIT
Ostatní parametry:
bluetooth komunikace
Napájení:
síťová přípojka 230 V
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.): 164 x 75 x 140 cm
Rozměry stroje po složení (d. x š. x v.): 95 x 75 x 148 cm
Záruka na kompletní stroj: 3 roky
Záruka na rám stroje: 5 let

Aplikace iFIT:

Uživatelská recenze produktu Běžecký pás PROFORM Sport 3.0

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů