Běžecký pás PROFORM Trainer 12.0

Běžecký pás PROFORM Trainer 12.0

Běžecký pás do domácího provozu. Aplikace iFIT, 10" displej, ventilátor, reproduktory, motor 3 HP, max rychlost 20 km/hod, sklon do 12 %, běžecká plocha 51 x 140 cm, transportní kolečka. Nosnost 135 kg, hmotnost 89 kg. Více informací

 není skladem 
45 990
38 008 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
PROFORM
Kód výrobku:
PFTL99721-INT
Katalogové číslo:
A01-972
EAN:
0043619429664
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Běžecký pás PRO-FORM Trainer 12.0

PRO-FORM Trainer 12.0 je běžecký trenažér pro domácí fitness. Bude vhodný pro pravidelný trénink začínajících sportovců, pokročilejších běžců, ale i pro vášnivé sportovce. Stroj poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a masivního rámu s nosností až do 135 kg váhy cvičence. Motor s trvalým výkonem 3 HP (2,23 kW), běžecká plocha o velikosti 51 x 140 cm, elektronicky nastavitelná rychlost do max 20 km/h stejně jako elektornicky regulovaný sklon v rozmezí do 12 %, nabídne každému maximální komfort při běhání. Rychlost i sklon plochy můžete nastavit už přednastavenými tlačítky na panelu PC. 

Počítač má 10" vysokokontrastní dotykový displej pro sledování běžných tréninkových hodnot. Zobrazované parametry jsou: rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie, sklon, tepová frekvence. Dále je v nabídce několik tréninkových programů. Pro měření frekvence tepu je nutné připojit kompatibilní Bluetooth hrudní pás, který provádí měření s přesnosti EKG. Hrudní pás je k zakoupení na našem e-shopu.

Trenažéry značky PRO-FORM umožňují využívání tréninkové aplikace iFIT, která je už součástí konzole PC, tablet není potřeba. PRO-FORM Trainer 12.0 poskytuje licenci až pro 5 osob na 1 rok zdarma - FAMILY licence. Fitness aplikace iFIT poskytne vašemu cvičení další rozměr s možností rozšíření tréninkových plánů přes systém Google MAPS. Získáte s ní ještě víc tréninkových map, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit dokonce můžete soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat celkové výsledky tréninků.

Domácí trenažer s integrovanou aplikaci iFit 

Komfort a odlehčení kloubnímu systému poskytuje speciální systém odpružení "ProShox Z™ Cushioning". Díky němu můžete pravidelně a naplno běhat, aniž se musíte obávat přetěžování pohybového aparátu. 

Model běžeckého pásu PRO-FORM Trainer 12.0 disponuje ventilátorem CoolAire™, který zpříjemní trénink, 2" reproduktory pro poslech hudby nebo mluveného slova a držáky na lahev s pitím. Sklopení do vertikální polohy se systémem "SpaceSaver® Design with EasyLift™ Assist" šetří místem pokud zrovna neběháte. Manipulace je velmi snadná. Ke snadnému přemísťování pomůžou transportní kolečka, která jsou také součástí stroje. 

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 5 let záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma. 

Parametry běžeckého pásu PRO-FORM Trainer 12.0:

Nosnost stroje: 135 kg
Hmotnost stroje: 89 kg
Způsob využití: Domácí
Maximální rychlost: 20 km/hod
Regulace sklonu: ano, elektronicky v rozsahu 0 - 12 %
Transportní kolečka: ano
Možnost složení stroje: ano
Uživatelsky nastavitelné programy: ano, s iFit
Měřené hodnoty: čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, sklon, tep srdce  
Měření tepu srdce: bezdratovým hrudním pásem Bluetooth
Trvalý výkon motoru: 3 HP
Maximální výkon motoru: 4 HP
Pohon pásu: motor
Šířka běžecké plochy: 51 cm
Délka běžecké plochy: 140 cm
Odpružení běžecké plochy: ProShox Z™ Cushioning
Typ displeje: Full Color Touchscreen Display
Velikost displeje v palcích: 10”
Tréninkové aplikace: iFIT
Ostatní parametry:
bluetooth komunikace
Napájení:
síťová přípojka 230 V
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.): 189 x 89 x 163 cm
Záruka na kompletní stroj: 3 roky
Záruka na rám stroje: 5 let

Aplikace iFIT:

Uživatelská recenze produktu Běžecký pás PROFORM Trainer 12.0

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů