Creatine Ethyl Ester 90t. NEW

Creatine Ethyl Ester 90t. NEW

Creatine Ethyl Ester (CEE) je pokročilá forma kreatinu s mnohem lepším vstřebáváním než u kreatinu. Obsah v balení: 90t. Podrobný popis produktu Creatine Ethyl Ester Creatine Ethyl Ester (CEE) je pokročilá forma kreatinu… Více informací

 není skladem 
278
248 bez DPH
Běžná cena:
315
DPH:
12 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Aminostar
Katalogové číslo:
A01-217
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Creatine Ethyl Ester (CEE) je pokročilá forma kreatinu s mnohem lepším vstřebáváním než u kreatinu.

Obsah v balení: 90t.

Podrobný popis produktu Creatine Ethyl Ester

Creatine Ethyl Ester (CEE) je pokročilá forma kreatinu využívající ethyl esterové technologie, která má za následek mnohem lepší vstřebávání kreatinu, snížený pocit nadýmání a minimální vodní retenci (zadržování vody).

CEE je nejnovější forma kreatinu s vázaným esterem. Estery jsou organické sloučeniny, které vznikají esterifikací (reakce karboxylových kyselin a alkoholů). Esterifikovaný kreatin bude efektivnější při pronikání buněčnými stěnami, tudíž uplatní své pozitivní účinky uvnitř buněk.

CEE při klinických testech dokázal, že podporuje tvorbu čisté svalové hmoty a explozivní sílu, příznivě ovlivňuje výkonnost při náročném tréninku, pomáhá maximalizovat hladinu energie a urychluje regeneraci.

CEE je nejefektivnější forma kreatinu vhodná pro sportovce i nesportovce všech věkových kategorií, neboť jeho pozitivní účinky jsou stejné jako u klasického kreatinu monohydrátu.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100 g výrobku

Energetická hodnota

373 kcal/1580 kJ

Bílkoviny

57,0 g

Sacharidy

28, 7 g


Tuky

3,4 g


Aktivní látky

mg/1 tableta

 g/100 g

Kreatin ethyl ester HCl

750

61

Účinky:
- podporuje tvorbu čisté svalové hmoty
- zvyšuje explosivní sílu
- příznivě ovlivňuje výkonnost při náročném tréninku
- maximalizuje hladinu energie

Složení: kreatin Ethyl Ester HCl, látka protispékavá: celulosa mikrokrystalická, stabilizátor: polyvinylpyrrolidon, látka protispékavá: stearát hořečnatý, transparentní potahová látka (stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa, glycerin).

Dávkování: doporučená denní dávka je 2 - 4 tablety 30 - 60 min. před tréninkem. Ve dnech bez tréninku vezměte 2-4 tablety před spaním. Dávku zapijte dostatečným množstvím vody.

Uživatelská recenze produktu Creatine Ethyl Ester 90t. NEW

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů