Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer

Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer
 • Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer
 • Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer
 • Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer
 • Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer
 • Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer
 • Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer
 • Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer
 • Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer
 • Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer
 • Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer
 • Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer
 • Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer

Domácí použití, nosnost 130 kg, nastavitelné sedlo i řídítka, transportní kolečka, vyrovnávače nerovnosti. Více informací

 není skladem 
20 990
17 347 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Hammer
Kód výrobku:
4863
Katalogové číslo:
A01-964
EAN:
4005251486302
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

HAMMER Indoor Cycle / Speedbike RACER

Dynamický vytrvalostní trénink pro zaručené spalování tuků, při kterém se zapotíte.

 

Kvalitní vysokorychlostní trénink

Šlápněte do pedálů s maximálním výkonem a ovládejte svou rychlost pomocí moderní magnetické brzdy. Speedbike RACER posílí Vaše lýtkové a stehenní svaly a spálí spoustu kalorií. Váš kardiovaskulární systém je posílen s každým tréninkem. Indoor cyklistika také zapojuje břišní svaly. Zvláště pokud jedete v rychlejším tempu, a když stojíte. Kromě toho se můžete motivovat hudbou a opravdu jít do sebe. Nechte speedbike RACER, aby Vám ukázal nejlepší způsob tréninku a připravil Vás se na další cyklistickou sezónu doma bez ohledu na počasí.

Bezkonkurenční kvalita: Absolutně tichý magnetický brzdný systém

RACER přichází s nejlepším magnetickým brzdným systémem, který je v současné době k dispozici. Narozdíl od předešlého brzdného systému pracují rychlostní kola s magnetickým brzdným systémem naprosto tiše. Zde je tréninková zátěž řízena vzdáleností magnetů od setrvačníku. Čím menší je vzdálenost, tím vyšší je zátěž a tím intenzivnější je trénink. Tento typ regulace zátěže je zcela bezkontaktní, a tedy nehrozí opotřebení a hluk.

 

 

 

Nepřetržitá zátěž

Na hlavním rámu je snadno přístupný knoflík pro ruční nastavení zátěže. Trénujte tak intenzivně, jak jen chcete! A pokud jedete příliš rychle, můžete okamžitě nouzově zastavit s bezúdržbovým magnetickým brzdným systémem stisknutím červeného knoflíku a setrvačník bude zabrzděn.

Váš chytrý displej

Displej počítače Vám ukáže: čas, vzdálenost, spálené kalorie, puls, otáčky / min a rychlost. O zobrazení SCAN budete vždy informováni, protože všechny hodnoty funkcí se zobrazují střídavě po 5 sekundách. S funkcí Auto ON/OFF můžete začít cvičit okamžitě, když šlápnete do pedálů a všechny hodnoty se začnou počítat od nuly nahoru, dokud nedokončíte rychlostní trénink. Trénink je také praktický ve výchozím nastavení hodnot, jako jsou vzdálenost nebo kalorie. Výchozí hodnoty se automaticky začnou odpočítávat a až dosáhnete nuly, zazní pípnutí. Počítač vyžaduje pro provoz dvě baterie (typ AA) a lze jej snadno ovládat dvěma tlačítky.

 

 

 
 
Multimediální zábava

Umístěte tablet nebo chytrý telefon do držáku a můžete se připravit na multimediální zážitek. Fitness aplikace BitGym a Kinomap (s funkcí kamery) Vám nabízejí reálné trasy, které jsou rozmanité a motivující. Samozřejmě můžete také do svého silového tréninku přidat hudbu nebo si vychutnat nejnovější videoklipy prostřednictvím YouTube. Zábava během Vašich tréninků je zajištěna!

Hlídání srdečního tepu

Během intenzivních cyklistických tréninků byste měli určitě trénovat podle svého srdečního pulsu a neustále ho sledovat. Pro tento účel Vám tréninkový počítač nabízí program řízený dle srdečního tepu. Program zajišťuje maximální bezpečnost při nastavení limitu Vašeho pulsu, protože když přesáhnete nastavenou mezní hodnotu, zazní výstražné pípnutí. Kromě toho je počítač vybaven čipem, který umožňuje bezdrátové měření pulsu pomocí volitelného hrudního popruhu.

 

Dostatek tekutin

Pití je důležité! Musíte mít dostatek tekutin i při tvrdých tréninkových sekvencích, proto jsou na konstrukci dva držáky na lahve s pitím pro všechny běžné typy sportovních lahví.

Velmi bezpečné pedály

Speedbike RACER má individuálně nastavitelné ploché pedály pro možnosti spojení se sportovní obuví. Ať už se jedná o mírný kardio trénink nebo sportovní rychlostní trénink, tyto pedály zajišťují maximální pohodlí, odolnost proti sklouznutí a efektivitu i při dlouhých trénincích. Oba pedály jsou vybaveny nastavitelným popruhem. Na speedbike RACER můžete také cvičit s pedály SPD, které lze dokoupit. Jednoduše zahákněte boty do pedálů a trénujte ještě efektivněji.

Tichý chod

Sportovní rychlostní sekvence s inovativní technologií zajišťují spoustu tréninkové zábavy a velkou motivaci. Se setrvačníkem o hmotnosti 16 kg, drážkovým řemenovým pohonem s hladkým chodem a kvalitními kuličkovými ložisky si užijete vzrušující cvičení, která Vás namotivují ke špičkovému výkonu. RACER vydává pouze minimální hluk a můžete tak trénovat soustředěně. Můžete cvičit kdykoli, ve dne v noci a nikdo nebude rušen nepříjemnými zvuky. Nic nestojí v cestě Vašemu rychlostnímu tréninku!

Vhodné pro každého

Výšku sedadla lze nastavit v 11 pozicích a přizpůsobit ho Vaší výšce. Také horizontálně můžete nastavit polohu sedadla několika jednoduchými kroky a přizpůsobit i jeho sklon. Jednoduše uvolněte šroub a posuňte sedadlo, jak chcete. Nastavení sklonu je opravdu praktické.

Chcete-li trénovat intenzivně a pohodlně, můžete nastavit sportovní řídítka až v 7 pozicích. Protiskluzové rukojeti jsou měkké a odvádějí pot. Povrch řídítek můžete po tréninku snadno otřít vlhkým hadříkem.

Stabilní a bezpečné

Se čtyřbodovým podpůrným a tlumicím systémem získáte při tréninku stabilní základ a perfektní rovnováhu. Vysoce kvalitní a kompaktní konstrukce (L x W x H: 115 x 50 x 134 cm) zajišťuje bezpečnost i při vysokorychlostních trénincích. RACER je vybaven dvěma dopravními kolečky na přední straně a díky nim můžete přesunout svůj Indoor Cycle RACER na požadované místo.

 

 
 
 
 
 

 

Produkt 4863
Počet programů řízených pulsem 1
Displej LCD displej
Rozměry po sestavení (d x š x v) 115 x 50 x 134 cm
Nastavení šířky Ručně
Brzdový systém Magnetický brzdný systém
Barva Černé
Volnoběh ano
Hmotnost 42 kg
Integrovaná přepravní kolečka Ano
Integrovaný příjmač pro hrudní pás Ano
Značka  Hammer
Maximální nosnost 130 kg
Multimédia Držák na tablet
Zobrazených hodnot 5
Měření pulsu Hrudní pás
Nastavitelný limit pulsu ano
Váha setrvačníku 16 kg
Napájení Baterie
Elektronická kontrola ne
Nastavení zátěže Ručně

Parametry

BitGym, Kinomap: BitGym, Kinomap

Láhev, Tablet: Láhev, Tablet

Nosnost (kg):: Nosnost (kg):

Hmotnost stroje (kg):: Hmotnost stroje (kg):

Čas šlapání, Rychlost, Spálené kalorie, Ujetá vzdálenost, Tep srdce: Čas šlapání, Rychlost, Spálené kalorie, Ujetá vzdálenost, Tep srdce

Hmotnost setrvačníku (kg):: Hmotnost setrvačníku (kg):

Plochý řemen s dopínací kladkou: Plochý řemen s dopínací kladkou

Výškově nastavitelná řídítka: Výškově nastavitelná řídítka

Výškové nastavení sedla, Horizontální posun sedla, Nastavení sklonu sedla: Výškové nastavení sedla, Horizontální posun sedla, Nastavení sklonu sedla

Cyklotrenažér: Cyklotrenažér

Ano: Ano

Mechanická (přítlačná) brzda: Mechanická (přítlačná) brzda

Manuální otočným regulátorem: Manuální otočným regulátorem

Šlapací střed s ložisky: Šlapací střed s ložisky

Domácí: Domácí

Program řízený tepem HRC: Program řízený tepem HRC

Bezdrátové hrudním pásem: Bezdrátové hrudním pásem

LCD displej: LCD displej

Tužkové baterie: Tužkové baterie

Třída HA: Třída HA

Přepravní kolečka, Vyrovnání nerovností podlahy: Přepravní kolečka, Vyrovnání nerovností podlahy

Délka stroje (cm):: Délka stroje (cm):

Šířka stroje (cm):: Šířka stroje (cm):

Výška stroje (cm):: Výška stroje (cm):

MIN až MAX plynule: MIN až MAX plynule

Hammer: Hammer

Hliníkové pedály s klipsnami: Hliníkové pedály s klipsnami

Nemá: Nemá

S volnoběhem: S volnoběhem

Cyklotrenažéry: Cyklotrenažéry

Začátečník (0 až 30 min. denně): Začátečník (0 až 30 min. denně)

Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer

Uživatelská recenze produktu Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů