Nutrend TAURINE 120cps.

Nutrend TAURINE 120cps.

Taurine Taurin je stimulant nervové činnosti a „urychlovač“ přenosu nervového vzruchu (například přenos vzruchu do svalového vlákna – zrychlení reakce). Charakteristika účinné látky - Taurinu: Účinnou látkou ve výrobku… Více informací

 Skladem 
225
196 bez DPH
Běžná cena:
250
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
Nutrend
Katalogové číslo:
A01-122
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Taurine

Taurin je stimulant nervové činnosti a „urychlovač“ přenosu nervového vzruchu (například přenos vzruchu do svalového vlákna – zrychlení reakce).

Charakteristika účinné látky - Taurinu:

Účinnou látkou ve výrobku Taurine je nesenciální aminokyselina taurin. Taurin působí jako stimulátor mozkové aktivity, zlepšuje koordinaci pohybů, soustředění, psychickou odolnost a toleranci stresu. Potlačuje únavu, oddaluje pocit vyčerpání zlepšuje koncentraci. Zajímavou vlastností taurinu je jeho schopnost přesunovat glukózu do buňky (podobně jako inzulin), což je možné využít pro urychlení regenerace. Například při posilovacím tréninku – suplementace před tréninkem zvýší množství taurinu v krvi, a v přestávkách mezi jednotlivými sériemi umožní rychlejší přenos sacharidů do svalových buněk – což v další sérii znamená větší výkon a větší množství opakování. Podobného efektu lze dosáhnout i v dalších sportech, které svým charakterem umožňují rychlou regeneraci mezi jednotlivými částmi sportovního utkání (např. lední hokeji - přestávky mezi třetinami).Důležité je suplementovat taurin u vegetariánů, kteří ze stravy (z masa) nemají dostatečný příjem.


Svým účinkem je Taurine vhodný:

Při - zvýšené únavě, při intenzivním fyzickém výkonu, potřebě podat maximální výkon, při potřebě celkové stimulace mozkových pochodů, při práci vyžadující neustálé soustředění (řidiči z povolání, duševně náročná práce, studenti...)

Před - očekávanou fyzickou či psychickou zátěží
Pro - oddálení pocitu vyčerpání a zlepšení koncentrace při učení (např. u studentů)

 Doporučené dávkování:

Maximální denní dávka = 2 kapsle produktu Taurine (2 g taurinu).
Pro podporu mentálního a fyzického výkonu – 30 minut před 1 kapsli.
Kdykoliv ve stavech snížené koncentrace či mentální únavy – 1 kapsli.

Použití Taurine:

dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

 Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty: TAURINE
  100 g 1 kapsle - 1120 mg
Energetická hodnota 1700 kJ/400 kcal 19 kJ/4,5 kcal
Bílkoviny 100 g 1,12 g
Sacharidy 0 g 0 g
Tuky 0 g 0 g
Taurin 89,3 g 1,0 g

Uživatelská recenze produktu Nutrend TAURINE 120cps.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů