Nutrend TYROSINE

Nutrend TYROSINE

TYROSINE je moderní doplněk pro fyzicky a psychicky zatížené jedince s antikatabolickým účinkem. Napomáhá udržovat koncentraci při fyzickém a psychickém výkonu a současně zlepšuje jeho efektivitu. Napomáhá při zvýšení motivace a stimulace pro fyzický výkon, urychlení regenerace, zvyšování fyzické výkonnosti při stavech mentální a psychické únavy, „spalování“ a redukci nadváhy, budování antistresové bariéry organismu. výrobce: Nutrend Více informací

 Skladem 
350
304 bez DPH
Běžná cena:
390
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
Nutrend
Katalogové číslo:
A01-131
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

TYROSINE

Moderní doplněk pro fyzicky a psychicky zatěžované jedince s antikatabolickým účinkem. Napomáhá udržovat koncentraci při fyzickém výkonu a současně zlepšuje jeho efektivitu. Celkově zvyšuje „psychickou energii“ pro mentální funkce.

Svými účinky TYROSINE napomáhá při:

* zvýšení motivace a stimulace pro fyzický výkon
* urychlení regenerace
* zvyšování fyzické výkonnosti
* stavech mentální a psychické únavy
* „spalování“ a redukci nadváhy
* budování antistresové bariéry organismu


Charakteristika účinné látky:

L-Tyrosin je jednou ze základních aminokyselin, která je výchozí látkou nervového přenašeče dopaminu, norepinefrinu a epinefrinu, dále je prekurzorem hormonu štítné žlázy. Při trvale zvýšené jak fyzické tak i psychické aktivitě v organismu dochází k deficitu těchto neurotransmiterů (přenašečů nervových vzruchů), což snižuje jak schopnost koncentrace, tak i celkovou výkonnost a dostavují se stavy trvalé únavy. Napomáhá tedy ke zvýšení mentální aktivity. Další funkce této aminokyseliny je její spoluúčast na mechanismu, který napomáhá zvyšovat využívaní energie z tukové tkáně - „sekundární spalovač“.

Doporučené dávkování TYROSINE:

* pro stimulaci a povzbuzení fyzického výkonu: 30 - 40 minut před jeho zahájením 2 - 3 kapsle (zvýšeného efektu docílíte kombinací s GUTAREM )
* pro stavy psychické a mentální únavy: 1 kapsle ráno na lačno (zvýšení efektu + Reg-ge energy)
* pro podporu redukce nadváhy: 1 kapsle ráno, druhá cca 30 min. před výkonem nalačno (zvýšení efektu + Fat Burner).

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Použití TYROSINE:

dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Nepřekračujte doporučené dávkování. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

Potravina určená pro zvláštní výživu . Vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Nutriční hodnoty: TYROSINE
  100 g 1 kapsle - 620 mg
Energetická hodnota 1700 kJ/400 kcal 10,5 kJ/2,5 kcal
Bílkoviny 100 g 0,6 g
Sacharidy 0 g 0 g
Tuky 0 g 0 g
L-Tyrosine 80 g 0,5 g

 

Uživatelská recenze produktu Nutrend TYROSINE

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů