Pro HIIT Trainer PROFORM H14

Pro HIIT Trainer PROFORM H14

Kombinace eliptického trenažéru a stepperu, nosnost 147 kg, 14 ” Smart HD Touchscreen" displej, aplikace iFit, integrovaný ventilátor CoolAire™. Více informací

 není skladem 
61 990
51 231 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
PROFORM
Kód výrobku:
PFEL01420-INT
Katalogové číslo:
A01-976
EAN:
0043619337464
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Pro HIIT Trainer PRO-FORM H14

Eliptický trenažér PRO-FORM Pro HIIT Trainer H14 od známého amerického výrobce fitness strojů představuje jedinečný stroj spojující veškeré přednosti eliptického trenažéru a stepperu. Masivní rámová konstrukce má nosnost až do 147 kg. Eliptical PRO-FORM Pro HIIT Trainer H14 má výhodu oproti klasickým crossovým trenažérům v tom, že má o polovinu menší nároky na prostor a dokonale na něm procvičíte svalové partie celého těla a spálíte maximum kalorií.

Stroj disponuje těžkým 25kg setrvačníkovým systémem (hmotnost setrvačníku je 14 kg) pro plynulý chod tréninku a magnetickým brzdným Silent resistance systémem s 26 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu. Délka kroku je 13 cm a výška 26 cm.

Model Pro HIIT Trainer PRO-FORM H14 má jedinečnou ergonomii rámu, díky které má tento trenažér nulový dopad na vaše klouby. Častým požadavkem našich zákazníků je právě šetrnost pro kloubní aparát a tento stroj vám ji naplno zaručí, a to díky důmyslnému pohybu a úhlu nášlapů, díky kterým vaše chodidlo nikdy neodlepíte od nášlapu. Při tréninku budete mít vždy maximální jistotu a stabilitu při cvičení.

 Eliptický trenažér Pro HIIT Trainer PRO-FORM H14

Počítač s 14” Smart HD Touchscreen displejem je velmi snadno ovladatelný a zobrazuje všechny základní hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost, tepovou frekvenci apod. Z programové nabídky nabízí dohromady 26 přednastavených programů pro budování tělesné kondice, spalování kalorií apod. Trenažér nabízí MP3 připojení a se zabudovanými reproduktory, a tak můžete sledovat oblíbené seriály nebo poslouchat hudbu. 

Komfort a osvěžení při dlouhém, každodenním a pravidelném tréninku vám poskytne integrovaný ventilátor CoolAire™ . Ventilátor jistě oceníte nejen v letních dnech, ale i při pokojové teplotě. Domá vás totiž, narozdíl od běhání venku, přirozeně neofukuje vítr.

Tepovou frekvenci je možné měřit přes integrované dlaňové snímače "GripPulse", které jsou na madlech. Měřit tep můžete také prostřednictvím hrudního pásu s Bluetooth připojením. Hrudní pás si u nás samozřejmě můžete dokoupit, protože není součástí dodávky. 

Model PRO-FORM Pro HIIT Trainer H14 nabízí připojení k tréninkové aplikaci iFit, ke které si u nás můžete dokoupit licenci. Tato aplikace je součástí programové nabídky pro rozšíření vašich tréninkových možností přes systém GOOGLE MAPS.  Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy! Díky aplikaci iFit tak můžete bez problému soutěžit třeba i vašimi přáteli a porovnávat si výsledky svého cvičení. 

Součástí displeje je tréninková aplikace iFit, kterou je možné spárovat přes bluetooth k vašemu tabletu a rozšířit si tak vaši programovou nabídku. Tablet není součástí dodávky. 

Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme nejdříve předem vyzkoušet, jestli je váš tablet nebo telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

Program HIIT je v současné době velice populární intervalový trénink s vysokou intenzitou (HIIT). HIIT je zkratka pro vysoce intenzivní intervalový trénink, což v praxi znamená, že provedeme interval o vysoké intenzitě (80 % max. tepové frekvence), následovaný nízkým intervalem o nízké intenzitě. Zkrátka se za daný časový úsek snažíte ze sebe vydat maximum v určitých časových intervalech. Díky tomuto systému, při kterém si hlídáte tepovou frekvenci efektivně a spálíte maximum kalorií za nejkratší možnou dobu.

 Počítač s 14" dotykovým displejem

Zákazníci hledají co nejúčinnější trenažér, který jim zároveň zabere doma co nejméně prostoru. Značka PRO-FORM nabízí řešení tohoto požadavku na prostor, kdy díky zdařilé konstrukci zabírá trenažér o polovinu méně prostoru než klasické eliptické trenažéry

Pro snadnou manipulaci v prostoru slouží transportní kolečka, které jsou v přední části stroje. Stabilitu při tréninku, i při maximálním zatížení, zase vyrovnávače nerovnosti podlahy.

Transportní kolečka a vyrovnávače nerovnosti podlahy jsou součástí stroje

Aplikace iFit:

 

Parametry

PRO-FORM: PRO-FORM

Nosnost (kg):: Nosnost (kg):

Hmotnost stroje (kg):: Hmotnost stroje (kg):

Domácí: Domácí

Magnetická brzda: Magnetická brzda

Elektronická s možností programů: Elektronická s možností programů

Hmotnost systému setrvačníku (kg):: Hmotnost systému setrvačníku (kg):

MIN až MAX plynule: MIN až MAX plynule

Čas šlapání, Rychlost, Spálené kalorie, Ujetá vzdálenost, Frekvence otáček, Tep srdce, Zobrazení zátěže na displeji: Čas šlapání, Rychlost, Spálené kalorie, Ujetá vzdálenost, Frekvence otáček, Tep srdce, Zobrazení zátěže na displeji

Dlaňové senzory (hand-pulse), Bezdrátové hrudním pásem: Dlaňové senzory (hand-pulse), Bezdrátové hrudním pásem

Délka stroje (cm):: Délka stroje (cm):

Šířka stroje (cm):: Šířka stroje (cm):

Výška stroje (cm):: Výška stroje (cm):

Externí síťový adaptér: Externí síťový adaptér

Přepravní kolečka, Vyrovnání nerovností podlahy: Přepravní kolečka, Vyrovnání nerovností podlahy

Se setrvačníkem vpředu: Se setrvačníkem vpředu

Délka kroku (cm):: Délka kroku (cm):

Rozteč nášlapů (cm):: Rozteč nášlapů (cm):

Láhev: Láhev

Ano: Ano

Šlapací střed s ložisky: Šlapací střed s ložisky

Ložiska: Ložiska

Počet programů celkem:: Počet programů celkem:

Přednastavené profily trati, Uživatelské programy: Přednastavené profily trati, Uživatelské programy

iFIT: iFIT

Interaktivní SMART HD dotykový displej: Interaktivní SMART HD dotykový displej

Velikost displeje v palcích ( "):: Velikost displeje v palcích ( "):

Bluetooth komunikace: Bluetooth komunikace

Bluetooth: Bluetooth

Eliptické trenažéry: Eliptické trenažéry

Sportovec (nad 120 min. denně): Sportovec (nad 120 min. denně)

Uživatelská recenze produktu Pro HIIT Trainer PROFORM H14

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů