Rotoped PROFORM PF X-Bike

Rotoped PROFORM PF X-Bike

Domácí použití, plynulý tichý chod, nosnost 115 kg, 3" LCD displej, magnetický brzdný systém, aplikace iFit. Transportní kolečka. Více informací

 Skladem v eshopu
7 990
6 603 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PROFORM
Kód výrobku:
PFEX78918
Katalogové číslo:
A01-954
EAN:
0043619212051
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Rotoped PRO-FORM PF X-Bike

Rotoped PRO-FORM PF X-Bike vás jistě pohltí nejen svým moderním designem a příjemnou pořizovací cenou, ale i svým abnormálně malým nárokem na prostor. Milovníci sportu, kteří v domácí tělocvičně bojují s každým centimetrem navíc, okouzlí jeho blesková možnost složení. Patříte-li k populaci velkých, malých, tenkých či zavalitých je tento stroj s maximální nosností 115 kg a snadno nastavitelným sedlem určen právě pro vás. Magnetický brzdný systém s plynulou elektronickou regulací a perfektně vyvážený setrvačníkový systém o hmotnosti 3 kg zajištuje plynulý a tichý chod stoje.

PRO-FORM PF X-Bike je vybaven podsvíceným 3“ LCD displejem, který prezentuje všechny důležité tréninkové informace jako je délka cvičení, rychlost, spálené kalorie, ujetá vzdálenost, frekvence otáček a tepová frekvenci, která je snímána přes tzv. „hand pulsy“, neboli dlaňové senzory umístěné na madlech. Pro oživení monotónní jízdy je stroj vybaven i párem kilogramových činek, díky nimž posílíte, protáhnete nebo případně jen podpoříte správnou funkci paží.

Trenažér je vybaven praktickými transportními kolečky a nepostradatelným držákem na telefon nebo tablet, díky kterému můžete při cvičení sledovat váš oblíbený seriál, případně zůstat online v průběhu celého cvičení. K dispozici je také propojení s chytrou aplikací iFit, která díky svým funkcím dodá vašemu cvičení zcela nový rozměr.

Parametry

PRO-FORM: PRO-FORM

Rotopedy, ergometry: Rotopedy, ergometry

Začátečník (0 až 30 min. denně): Začátečník (0 až 30 min. denně)

iFIT: iFIT

Tablet: Tablet

Nosnost (kg):: Nosnost (kg):

Hmotnost stroje (kg):: Hmotnost stroje (kg):

Výškové nastavení sedla: Výškové nastavení sedla

Ne: Ne

Magnetická brzda: Magnetická brzda, Magnetická brzda

Dlaňové senzory (hand-pulse): Dlaňové senzory (hand-pulse)

LCD displej: LCD displej

Velikost displeje v palcích ( "):: Velikost displeje v palcích ( "):

Délka stroje (cm):: Délka stroje (cm):

Bluetooth: Bluetooth

Šířka stroje (cm):: Šířka stroje (cm):

Výška stroje (cm):: Výška stroje (cm):

Čas šlapání, Frekvence šlapání, Rychlost, Spálené kalorie, Vzdálenost, Tep srdce: Čas šlapání, Frekvence šlapání, Rychlost, Spálené kalorie, Vzdálenost, Tep srdce

Uživatelská recenze produktu Rotoped PROFORM PF X-Bike

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů