Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain

Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain
  • Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain
  • Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain
  • Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain
  • Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain
  • Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain

Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain Více informací

 není skladem 
3 290
2 719 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
TUNTURI
Kód výrobku:
14TUSBO114
Katalogové číslo:
A01-126
EAN:
8717842034231
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain

BOXOVACÍ PYTEL TUNTURI, VČ. ŘETĚZU
150 CM
Boxování s boxovacím pytlem má mnoho výhod, a to jak po fyzické, tak po psychické stránce. Díky boxování se vaše svaly stanou silnějšími a vy pracujete na své kondici. Trénujete bez soupeře, což výrazně snižuje riziko zranění, a trénujete, kdy chcete.

Získejte kondici boxováním
Boxování s boxovacím pytlem má mnoho výhod, a to jak po fyzické, tak po psychické stránce. Díky boxu se vaše svaly stanou silnějšími a zapracujete na své kondici. Trénujete bez soupeře, což výrazně snižuje riziko zranění a můžete trénovat, kdykoli se vám zachce. Boxování však také znamená: uvolnění stresu a úplné vyčištění hlavy. A v neposlední řadě si díky kývavému pohybu, který pytel provádí po každém úderu nebo kopu, procvičíte koordinaci rukou a očí.


Výhody
✔ Pro posílení svalů a zlepšení koordinace
✔ Snadné zavěšení díky přiloženému čtyřbodovému řetězu
✔ Pro začátečníky i pokročilé
✔ Velmi pevný: vnější část se skládá z jednoho kusu, s dvojitě prošitými závěsnými smyčkami
✔ Bisonyl je odolný, trvanlivý a tlumí nárazy úderů a kopů


Pro víc než jen box
Tento závěsný boxovací pytel je vhodný pro různé sporty, jako je kickbox, volný boj, thajský box a samozřejmě tradiční box. Gymnasté a tenisté například také používají boxovací pytel k tréninku paží a koordinace.
Boxovací pytel je vyroben z bisonylu, materiálu, který dobře tlumí údery a kopy, takže méně zatěžujete klouby. Pytel se skládá z jednoho kusu a nemá žádné švy, takže máte všude stejně pružný povrch a nehrozí, že by se pytel roztrhl.

Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training
Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V aplikaci Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a tréninkových videí. Ty vám pomohou vytěžit ze sebe a z výrobků Tunturi maximum. Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma! a můžete si ho stáhnout z App Store a Play Store!

O společnosti Tunturi
Cítit se lépe každý den. To je motto společnosti Tunturi. Naše kořeny leží ve Finsku, kde dva bratři založili v roce 1922 obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme nizozemskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na cestě za zdravým a zdatným tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Činíme tak pomocí široké nabídky kardio a silových trenažérů, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to sortiment, který se neustále rozšiřuje a zdokonaluje, s kvalitními výrobky a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte dotazy? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

Přehled specifikací:
○ Rozměry: Délka 34 x šířka 34 x výška 150 cm
○ Hmotnost: 36 kg
○ Barva: černá
○ Materiál: bisonyl
○ Včetně 4bodového řetězu
○ Kód výrobku: : 14TUSBO114
○ EAN kód: 8717842034231


Vyberte si svou velikost
Pro každého sportovce máme vhodný boxovací pytel. Pro boxery doporučujeme boxovací pytel do 100 cm a pro kickboxery pytel od 120 cm výše. Dobré vědět: delší boxovací pytel váží více, a proto pevněji visí.
○ 70 cm - 14 kg - děti do 8 - 9 let
○ 80 cm - 20 kg - děti do 12 let a boxeři
○ 100 cm - 24 kg - pro údery pěstí
○ 120 cm - 29 kg - pro kopy a údery
○ 150 cm - 36 kg - pro kopy a údery
○ 180 cm - 43 kg - pro kopy a údery

Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain

Uživatelská recenze produktu Tunturi Boxing Bag 150cm Filled with Chain

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů