Tunturi Boxing Bag Wallhook

Tunturi Boxing Bag Wallhook
  • Tunturi Boxing Bag Wallhook
  • Tunturi Boxing Bag Wallhook
  • Tunturi Boxing Bag Wallhook
  • Tunturi Boxing Bag Wallhook
  • Tunturi Boxing Bag Wallhook
  • Tunturi Boxing Bag Wallhook
  • Tunturi Boxing Bag Wallhook
  • Tunturi Boxing Bag Wallhook
  • Tunturi Boxing Bag Wallhook

Tunturi Boxing Bag Wallhook Více informací

 Skladem v eshopu
1 990
1 645 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
TUNTURI
Kód výrobku:
14TUSBO076
Katalogové číslo:
A01-119
EAN:
8717842034040
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Tunturi Boxing Bag Wallhook

TUNTURI WALLHOOK pro boxovací pytel

Bezpečný trénink boxu začíná pevným a spolehlivým upevněním boxovacího pytle. Nemáte dostatek prostoru pro připevnění boxovacího pytle ke stropu nebo k tomu není strop vhodný?

Bezpečný trénink
Bezpečné tréninky boxu začínají pevným, spolehlivým uchycením boxovacího pytle. Nemáte prostor pro připevnění boxovacího pytle ke stropu nebo k tomu není strop vhodný? Pak je řešením nástěnný držák! Zavěste držák na zeď pomocí dodaných šroubů, vrutů a hmoždinek a můžete začít! Bod zavěšení boxovacího pytle je 75 cm od stěny. Je tedy dostatek prostoru, aby se boxovací pytel mohl pohybovat spolu s údery a kopy, které provádíte.


Výhody
✔ Robustní alternativa ke stropnímu držáku
✔ Dostatečný prostor kolem boxovacího pytle
✔ Včetně montážních materiálů
✔ Sami si zvolte tréninkovou výšku


Vypočítejte si výšku
V jaké výšce by měl být nástěnný držák namontován? Podívejte se na výšku nejvyšší osoby, která bude boxovací pytel používat, a přičtěte k ní deset centimetrů. Horní část pytle by tedy měla sahat deset centimetrů nad hlavu. K tomu připočtěte třicet centimetrů (délku řetězu) a připevněte držák ke zdi ve výšce výsledku.
Držák na stěnu je nejvhodnější připevnit na kámen nebo beton. Držák nezavěšujte venku, povětrnostní vlivy mohou časem ovlivnit kvalitu materiálu a montáže.


O společnosti Tunturi
Ciťte se lépe každý den. To je motto společnosti Tunturi. Naše kořeny leží ve Finsku, kde dva bratři v roce 1922 založili obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme nizozemskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na cestě za zdravým a zdatným tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Činíme tak pomocí široké nabídky kardio a silových trenažérů, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to sortiment, který se neustále rozšiřuje a zdokonaluje, s kvalitními výrobky a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte dotazy? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.


Přehled specifikací:
○ Rozměry: Délka 65 x šířka 75 x výška 75,5 cm.
○ Hmotnost: 4,6 kg
○ Barva: černá
○ Materiál: kov
○ Pro boxovací pytle do 70 kg
○ Kód výrobku: : 14TUSBO076
○ EAN kód: 8717842034040

Tunturi Boxing Bag Wallhook Tunturi Boxing Bag Wallhook Tunturi Boxing Bag Wallhook Tunturi Boxing Bag Wallhook Tunturi Boxing Bag Wallhook Tunturi Boxing Bag Wallhook Tunturi Boxing Bag Wallhook Tunturi Boxing Bag Wallhook

Uživatelská recenze produktu Tunturi Boxing Bag Wallhook

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů