Veslařský trenažér PROFORM Sport RL

Veslařský trenažér PROFORM Sport RL

Veslařský trenažér do domácího prostředí. LCD podsvícený displej, elektronická regulace odporu, magnetická brzda, transportní kolečka, možnost složení. Nosnost 115 kg, hmotnost 48 kg. Více informací

 Skladem v eshopu
23 990
19 826 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PROFORM
Kód výrobku:
PFRW48120-INT
Katalogové číslo:
A01-970
EAN:
0043619704044
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Veslařský trenažér PRO-FORM Sport RL

PRO-FORM Sport RL je kvalitní veslovací trenažér, který svým majitelům poskytne precizně provedenou mechaniku v kombinaci s optimální ergonomií pohybu. Veslovací trenažér je určen jak pro začátečníky, tak pro sportovně zdatné osoby. Robustní rám disponuje nosností do 115 kg a nabízí přirozenou ergonomii pohybu při zapojení množství svalů. Při tréninku na veslovacím trenažéru se využívá až 84 % svalů. To je zárukou správného pohybu, který bude pohodlný pro drobné i vyšší postavy. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, zaručuje dlouhodobou životnost stroje i při pravidelném domácím tréninku. 

Veslovací trenažér PRO-FORM Sport RL má magnetický brzdný systém SMR™ s tichým provozem. Správným tréninkem nejenže budujete svalovou hmotu, ale také si zvyšujete celkovou kondici a zlepšujete kardiovaskulární systém. A to aniž dochází k nebezpečnému zatížení kloubního systému.

Veslo disponuje profesionálními protiskluzovými nastavitelnými nášlapnými pedály pro vaši bezpečnost s fixovacím řemínkem.

Trenažery ProForm jsou kompatibilní s tréninkovou aplikaci iFit

Veslovací trenažér umožňuje nastavit odpor veslování ve 24 úrovních, a to elektronicky. Veslování efektivně procvičujete celé tělo. Veslovací trenažér pomáhá budovat svalovou hmotu, zlepšuje kardiovaskulární funkce a zvyšuje výdrž. Dalším klíčovým aspektem, který je potřeba zdůraznit je to, že veslování je pohyb s minimálním zátěžím vašich kloubů.  

Počítač má podsvícený LCD displej, která se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou čas, vzdálenost, odpor, rychlost veslování, spálené kalorie apod. Konzole nabízí širokou programovou nabídku, a to 24 přednastavených programů zaměřených na spalování kalorií nebo budování tělesné kondice. Držák tabletu je součástí. 

U značky PRO-FORM můžete využívat tréninkovou aplikaci iFit, kterou připojíte k vašemu trenažéru přes systém Bluetooth. Díky této aplikaci může váš trénink dostat zcela nový rozměr.

Monitor můžete snadno nastavit do optimální polohy podle vaší výšky pomocí aretačního šroubu, který je umístěn v jeho držáku. Profesionální nášlapy s možností nastavení podle velikosti chodidla jsou známé z profesionálních modelů a zvyšují efektivitu tréninku a snižují zatížení kotníků. Pro maximální stabilitu při cvičení jsou na pedálech řemínky na suchý zip pro rychlé a jednoduché zafixování chodidel.

Profesionální stroj pro domácí použití

Veslařský trenažér PRO-FORM Sport RL je vybaven anatomicky tvarovaným sedlem pro komfortní jízdu po celou dobu tréninku. Dostatečně dlouhý pojezd je osazen průmyslovými ložisky, což zaručuje dlouhou životnost vesla i při pravidelném tréninku.

Inovativní skládací systém "SpaceSaver" s transportními kolečky na přední straně uvítáte v domácnosti, kde není místa nazbyt. Stroj snadno složíte a uklidíte ve chvíli, kdy zrovna necvičíte. 

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 5 let záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Parametry veslovacího trenažéru PRO-FORM Carbon R10:

Nosnost stroje: 115 kg
Hmotnost stroje: 48 kg
Způsob využití: Domácí
Pojezd sedáku: Pojezd s ložisky
Opěrky nohou: Profesionální nastavitelné nášlapy
Počet programů celkem:  24 přednastavených
Možnost složení stroje: ano
Transportní kolečka: ano
Měřené hodnoty: Čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, výkon ve wattech, počet záběrů celkem
Měření tepu srdce: ne
Brzdný systém: Magnetická brzda
Regulace zátěže: Elektronická
Typ displeje: Podsvícený LCD displej
Napájení:
Síťová přípojka 230 V
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.): 221 x 56 x 119 cm
Rozměry složeného stroje (d. x š. x v.): 120 x 56 x 105 cm
Záruka na kompletní stroj: 3 roky
Záruka na rám stroje: 5 let

 Aplikace iFIT:

Parametry

PRO-FORM: PRO-FORM

Nosnost (kg):: Nosnost (kg):

Hmotnost stroje (kg):: Hmotnost stroje (kg):

Domácí: Domácí

Čas veslování, Rychlost (km/h), Spálené kalorie, Počet záběrů, Počet záběrů za minutu, Vzdálenost, Výkon (W), Zobrazení zátěže na displeji, Ruční regulace zátěže: Čas veslování, Rychlost (km/h), Spálené kalorie, Počet záběrů, Počet záběrů za minutu, Vzdálenost, Výkon (W), Zobrazení zátěže na displeji, Ruční regulace zátěže

Přednastavené profily trati, Zadání cílových hodnot, Uživatelské programy: Přednastavené profily trati, Zadání cílových hodnot, Uživatelské programy

Bezdrátové hrudním pásem: Bezdrátové hrudním pásem

Magnetická brzda: Magnetická brzda

Elektronická s možností programů: Elektronická s možností programů

Pojezd s ložisky: Pojezd s ložisky

Klasické nášlapy na suchý zip: Klasické nášlapy na suchý zip

Třída HA: Třída HA

iFIT: iFIT

LCD displej podsvětlený: LCD displej podsvětlený

Bluetooth komunikace: Bluetooth komunikace

Bluetooth: Bluetooth

Délka stroje (cm):: Délka stroje (cm):

Šířka stroje (cm):: Šířka stroje (cm):

Výška stroje (cm):: Výška stroje (cm):

Možnost složení stroje, Přepravní kolečka: Možnost složení stroje, Přepravní kolečka

Síťová přípojka 230 V: Síťová přípojka 230 V

Veslařské trenažéry: Veslařské trenažéry

Pokročilý (30 až 120 min. denně): Pokročilý (30 až 120 min. denně)

Uživatelská recenze produktu Veslařský trenažér PROFORM Sport RL

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů